LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

5 më të votuarit në PD/ Noka e Minarolli kryesojnë listën

3 Qershor 2022, 23:59, Politikë CNA
5 më të votuarit në PD/ Noka e Minarolli kryesojnë
Procesi i numërimit të votave në PD

Nga 17 drejtuesit e rinj të Partisë Demokratike Flamur Noka ka rezultuar më i votuari me 157 vota në  postin e Sekretarit të Përgjithshëm.  

Më pas vjen Ervin Minarolli në postin e Sekretarit për Organizimin me 149 vota, i treti është Elton Bano si anëtar i Komisionit të Apelimin me 144 vota, më pas vjen Ivi Kaso si sekretar për Çështjet Elektorale me 144 vota dhe e pesta është Anxhela Malko  në Komisionin e Apelimit me 135 vota. /CNA.al

5 më të votuarit në PD/ Noka e Minarolli kryesojnë
Rezultati i votimit në PD

Lajmet e fundit nga