LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Bega, kandidat për President/ Artan Hoxha, ironi të thellë

4 Qershor 2022, 00:16, Politikë CNA
Bega, kandidat për President/ Artan Hoxha, ironi të thellë
Gazetari Artan Hoxha

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar lidhur me kandidaturën e Bajram Begës si President i Republikës nga mazhoranca.

Me anë të një statusi në rrjetet sociale, Hoxha thotë se ne na duhet një President që të na respektojë ne dhe jo kreun e qeverisë Edi Rama.

“Në fakt na duhej një President, që ta nderojnë dhe të na nderojë…

Jo një President që di të ”nderojë” kryeministrin…”, shkruan gazetari në rrjetet sociale./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga