LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tabaku “joshet” nga posti i kryetares?/ “Do të konsultohem, çdo vendim do të merret bashkërisht”

24 Maj 2023, 15:06, Politikë CNA

Tabaku “joshet” nga posti i kryetares?/ “Do të

Deputetja e PD-së, Jorida Tabaku, ka folur për mediat pas mbledhjes me deputetët e PD-së së vulës.

E pyetur nga gazetarët nëse do ta pranojë propozimin nga Gazment Bardhi për të drejtuar partinë, Tabaku është shprehur se çdo vendim do të merret bashkërisht.

“Unë besoj se çdo vendim do merret bashkërisht. Unë po konslutohem dhe është e rëndësishme që të mos bëjmë gabimet e së shkuarës”, është shprehur Tabaku. / CNA.al

Lajmet e fundit nga