LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Krekoset Meta/ Rama do të bjerë në gjunjë

22 Shtator 2022, 22:53, Politikë CNA
Krekoset Meta/ Rama do të bjerë në gjunjë
Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, është krekosur dhe ka paralajmëruar gjunjëzimin e kryeministrit Edi Rama.

Meta tha mbrëmjen e sotme në emisionin “Top Story” se kjo gjë është e pashmangshme.

“Edi Rama shumë shpejt do të bjerë në gjunjë të popullit, do të ndodhë është pashmangshme”, theksoi kreu i PL-së.

Gjithashtu, ai ka paralajmëruar kreun e qeverisë se i ka dosjet gati për t’i publikuar.

“Ia kam dosjet të gjitha. I nxjerr gjithnjë në kohën e duhur. Ai (Edi Rama) kujton se do t'u fshihet përgjegjësive duke shpikur këto…”, nënvizoi Meta./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga