LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ju i keni kontaktet për lobime”/ Balluku-deputetëve të PD: I jepni mesazh njëri-tjetrit nga foltorja e Kuvendit

22 Shtator 2022, 12:24, Politikë CNA

“Ju i keni kontaktet për lobime”/ Balluku-deputetëve

Zëvendëskryeministrja Belinda Balluku u ka kërkuar deputetëve të PD-së, që mos të shpërdorojnë foltoren e Kuvendit për t’i dhënë mesazhe njëri tjetrit.

“Ju e keni problemin në familjen tuaj. Dilni në foltore dhe jepni mesazhe për njëri tjetrin. Ne nuk kemi harxhuar para për lobim. Ju i keni kontaktet për lobime”, u është drejtuar Balluku deputetëve të PD-së./CNA.al

Lajmet e fundit nga