LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Deputeti i video-skandalit erotik del bllof/ Balluku i mbyll gojën

22 Shtator 2022, 13:15, Politikë CNA

Deputeti i video-skandalit erotik del bllof/ Balluku i mbyll gojën

Deputeti i video-skandalit erotik, Ervin Salianji, është shprehur i shqetësuar se në lidhje me deklaratat e Ministres  së Infrastrukturës dhe Energjisë  Belinda Balluku për energjinë elektrike.

Sipas Salianjit, qeveria prej javësh ka promovuar një lajm të rremë për burgosje në lidhje me kondicionerin.

Balluku deklaroi se i referohet Daily Mail ndërsa tha se do ja çonte deputetit në WhatsApp

“Për Zvicrën i referohem Daily Mail. Sot në kushtet e krizës energjetike çdo budallallëk i thotë nga ana juaj ne na shërben se është reklamë. Shtetit  zviceran i duhet të hedhë në gjyq Daily Mail. Madje do ta çoj edhe ty në ËhatsApp ta shohësh . Dje kemi parë në të gjithë ekranet se çfarë thotë ministrja e Mjedisit që njerëzit duhet të lahen bashkë. Ne u referohemi burimeve prestigjoze.- tha Balluku./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga