LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Spaho bën ‘zhurmuesnin’/ Tenton t’i prishë fjalimin Ballukut

22 Shtator 2022, 12:32, Politikë CNA
Spaho bën ‘zhurmuesnin’/ Tenton t’i prishë fjalimin
Belinda Balluku

Ministrja Belinda Balluku është përplasur me Kuvend me deputetin Edmond Sapo.

Teksa Balluku po fliste për sulmin kibernetik, Spaho ka ndërhyrë disa herë duke i prishur fjalimin.

Balluku ‘u ankua’ se këtë bëntë gjithmonë sa her merrte fjalën, ndërsa i kërkoi ta dëgjonte me respkt, ashtu si bën dhe ajo.

“Pse e prish kot, gjithq ky burrë zotëri. Sa herë unë flas ti flet. Unë të dëgjoj me respeket kur ti flet”. Iu drejtua Balluku./CNA.al

Lajmet e fundit nga