LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Parada që nuk mungon kurrë në Kuvend/ Deputetet ‘shpalosin’ sharmin dhe klasin

22 Shtator 2022, 17:03, Politikë CNA
Parada që nuk mungon kurrë në Kuvend/ Deputetet
Deputetja Ina Zhupa

Të enjten e parlamentit, një vëmendje të madhe e marrin deputetët e Kuvendit.

Duke larguar sytë nga debatet politike, deputetet dhe ministrat duken sikur ‘konkurojnë’ në çdo senacë parlamentare.

Edhe sot ata kanë bërë që vëmendja të zhvendoset tek ata dhe veshjet plot klas e shije, që i sollën ngjyrë sallës së Kuvendit.

Siç shihet edhe nga foto e shprepura nga Agim Rama dhe LSA, deputetet dhe ministret na kanë sjellë pranverën në këto ditë të freskëta vjeshte me ngjura që bien në sy.

Për më tepër, shihni galerinë e mëposhtme./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga