LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Denoncimi për Olsi Ramën, Këlliçi: Asnjë risi nga Gazment Bardhi

2 Prill 2024, 21:54, Politikë CNA

 

Denoncimi për Olsi Ramën, Këlliçi: Asnjë risi nga
Olsi Rama dhe Gazment Bardhi

Belind Këlliçi foli mbrëmjen e sotme edhe për denoncimin në lidhje me Olsi Ramën dhe përfshirjen e tij në laboratorin e drogës në Xibrakë.  

Këlliçi u shpreh se skandali që nxorri Gazment Bardhi për vëllain e kryeministrit, nuk është risi.

"E kemi dëgjuar nga Sali Berisha në Parlament.

Gazment Bardhi thjesht dokumentoi atë që opozita dhe Sali Berisha e kanë thënë ndër vite për përfshirjen e vëllait të kryeministrit Edi Rama në laboratorin e kokainës në Xibrakë.

Shërbimi i madh publik u bë”, deklaroi Këlliçi./ CNA

 

Lajmet e fundit nga