LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“5D”/ Këlliçi: Nesër do të çoj në SPAK provat e radhës

2 Prill 2024, 21:49, Aktualitet CNA

“5D”/ Këlliçi: Nesër do të çoj në

Anëtari i Kryesisë së PD-së, Belind Këlliçi ka bërë me dije se do të dërgojë në SPAK prova të reja në lidhje me kompaninë 5D por edhe me hotelin në Dhërmi.

Këlliçi thanë A Shoë se një person me rrogë 600 mijë lekë të vjetra kanë ngritur hotele miliona euro.

“Me situatën e 5D nesër do të kem një korrespondencë të radhës ku do të çoj prova të radhës në lidhje me 5D dhe hotelin në Dhërmi ku ka person me rrogë 600 mijë lekë të vjetra që kanë ngritur hotele miliona euro në Dhërmi. Kanë fituar tendera 3 milionë euro në Burrel”, tha Këlliçi./ CNA

Lajmet e fundit nga