LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Taulant Xhaka bëhët baba për herë të dytë/ Zbulon emrin e bebes

23 Korrik 2022, 14:38, Lifestyle CNA
Taulant Xhaka bëhët baba për herë të dytë/ Zbulon
Tulant Xhaka

Futbollisti i njohur Taulant Xhaka është bërë baba për herë të dytë. Lajmin e gëzuar e ka bërë vetë ai publik nëpërmjet nje postimi në rrjetin e tij social Instagram ku dhe zbuloi emrin e bebes.

Ai dhe bashkëshortja e tij janë tashmë dhe preindër të një vajze që quhet Maleya.

Ne postimin e tij ai publikoi foton e vogëlushes të porsalindur të  shoqëruar me një mbishkrim.

“Jemi më se të bekuar, Të duam Maleya,  23.07.2022”, ka shkruar futbollisti krahas fotos më të ëmblen. Kujtojmë se çifti janë prindër dh etë një djali dy vjeç me emrin Klevis./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga