LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nora Istrefi me imazhe të reja/ Më elegante dhe tërheqëse se kurrë

23 Korrik 2022, 12:53, Lifestyle CNA
Nora Istrefi me imazhe të reja/ Më elegante dhe tërheqëse
Nora Istrefi

Nora Istrafi përveç se është këngëtarja më e sukseshme në muzikë  ajo është pa dyshim dhe femra më e pëlqyer e showbizz-it. Gjithmonë ajo ka arritur  të tërheqë  vëmendjen e publikut me sensualitetin dhe elegancën e saj.

Ajo është gjithmonë aktive në rrjetet sociale ku ndan shpesh imazhe të saj dhe pamje nga projektet që vë në jetë. Së fundmi ajo ka sjellë disa imazhe të reja aktrive për ndjekësit e saj të cilët janë mbi një milion në llogarinë e saj përsonale në Instagram.

E veshur me një fustan të zi elegant ajo nxjerr në pah linjat trupore që i ka përfekt. Ndërsa flokt i kishte të lëshuara mbi supe, veshjen e saj ajo e kompletoi me aksesor dhe me një grim të theksuar.

Mënjëherë pas publikimit të fotos ndjekësit e saj vërshuan me pëlqime dhe komplimente ndaj këngëtares.

Ndërkaq përveç mbrëmjeve muzikore këngëtarja po shijon dhe suksesin e këngës ‘Mama mia’ në bashkëpunim me  Shkurte Gashin dhe Bardhin./CNA.al

Lajmet e fundit nga