LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

‘Enigmatik’/ Projekti i ri i Arta Bajramit

23 Korrik 2022, 12:20, Lifestyle CNA
‘Enigmatik’/ Projekti i ri i Arta Bajramit
Arta Bajrami

Arta Bajrami është një ndër këngëtaret më të sukseshme dhe me të dashura për publikun shqiptar.

Këngëtarja e njohur prej vitesh ka ndërtuar një karrierë të suksesshme muzikore, ndërsa mbetet aktive me projekte të ndryshme. Dhe së fundmi ajo ka lancuar këngën e saj me titull ‘Enigmatik’. Këngë kjo e shoqëruar  dhe me një videoklip ku këngëtarja shfaqet më në formë se kurrë.

Kënga mënjëherë pas publikimit ka bërë bujë dhe brenda një jave ka arritur shifrën e dy milionë klikimeve në YouTube.

Producenti i projektit është Don Arbas, me tekst të Avni Qahilit ndërsa realizimi i klipit është bërë nga ‘Bug Production’./CNA.al

 

 

 

 

 

 

Lajmet e fundit nga