LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Më provokuese dhe seksi se kurrë/ Alesia Bami nis pushimet në ishullin e miliarderëve

23 Korrik 2022, 13:04, Lifestyle CNA
Më provokuese dhe seksi se kurrë/ Alesia Bami nis pushimet në
Alesia Bami

Moderatorja e Alesia Bami ka zgjedhur ishullin grek Mikonos për të kaluar pushimet e saj. Nga shteti fqinj ajo ka publikuar disa foto  te cilat kanë ndezur rrjetin.

Mikonos cilësohet si një ndër vendet më të kushtuara ku vetëm një shishe verë kushton deri në 80 mijë euro.

E teksa po relaksohet, bukuroshja brune ka vendosur që të ndajë me ndjekësit në profilin e saj në “Instagram” disa foto mjaft provokuese dhe seksi./CNA.al

Lajmet e fundit nga