LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sharmante dhe provokuese/ Fotot më fantastike të ish-missit, pjesë e “Ferma VIP”

3 Prill 2024, 12:55, Lifestyle CNA
Sharmante dhe provokuese/ Fotot më fantastike të ish-missit,
Modelja Rigelsa Cybi

Rigelsa Cybi është një nga fermeret e “Ferma VIP”.

Cybi u kurorëzua si “Miss Earth Albania 2022” dhe përfaqësoi Shqipërinë në “Miss Earth 2022”.

Përveç karrierës në modeling, Rigelsa është edhe aktore, ndërsa së fundmi e kemi parë edhe këngëtare.

Kjo pasi vetëm pak ditë më parë, ndërkohë që është pjesë e “Ferma VIP”, u publikua kënga e saj e parë e quajtur “Beb”.

Ne sot po sjellim disa nga fotot më seksi të Rigelsës, të bëra gjatë kohës që ishte jashtë reality show-t./ CNA

Lajmet e fundit nga