LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pa komplekse për të treguar strijat/ Era Istrefi, super “bombë” me bikini minimaliste

3 Korrik 2022, 11:45, Lifestyle CNA
Pa komplekse për të treguar strijat/ Era Istrefi, super
Këngëtarja, Era Istrefi

Era Istrefi është një nga këngëtaret që u bë e famshme ndërkombatërisht me këngën ”Bon Bon”, e cila u bë një hit i padiskuteshëm në çdo shtet të botës.

Pas një pauze të gjatë në muzikë, këngëtarja së fundi është rikthyer fuqishëm duke sjellë disa këngë që kanë marrë miliona klikime në "YouTube", si "Bebe" dhe "TKRKT".

Përveç karrierës, Era gjithashtu është një nga personazhet më të komentuara edhe për pamjen e jashtme.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto mjaft seksi, ku shfaqet me bikini minimaliste duke treguar linjat perfekte.

Por duket se Era nuk e ka aspak problem të tregojë edhe strijat, të cilat në shumicën e rasteve shfaqen kur kemi luhatje të vazhdueshme me peshën.

Në disa prej fotove të saj me bikini mund të dallohen qartazi shenjat te pjesa e të pasmeve.

Për më tepër shihni fotot e mëposhtme./A.E-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga