LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ndal” /Adele-s i ndodh e papritura me fansin në koncert

3 Korrik 2022, 10:27, Lifestyle CNA
“Ndal” /Adele-s i ndodh e papritura me fansin në koncert
Këngëtarja, Adele

Gjatë performancës në një koncert në Britaninë e Madhe, këngëtarja Adele është përballur me një të papritur.

Teksa këndonte këngën ‘Skyfall’, një prej fansave të pranishëm në koncert nuk është ndier mirë dhe në momentin që është venë re nga këngëtarja, menjëherë ka ndaluar së kënduari duke kërkuar ndihmë për personin që nuk ndihej mirë.

“Stop, stop! Siguria, ju lutem dikush nuk është mirë. E shikoni atje. A shkoni dot atje? Ju lutem hapeni rrugën, lërini hapësirë”, tha këngëtarja.

Videoja është bërë virale menjëherë në rrjetet sociale ku dhe fansat kanë vlerësuar Adelen që vuri në prioritet shëndetin e fansit të saj përpara koncertit.

Ky gjest e ka shtuar simpatinë e publikut për të. Disa po e quajnë “mbretëreshë”. “Si mund të jesh kaq e mirë?”, shkruajnë ata në rrjetet sociale./CNA.al

Lajmet e fundit nga