LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Monika Lubonja: Më shumë më pëlqen seksi në drekë

16 Gusht 2022, 08:46, Lifestyle CNA

Monika Lubonja: Më shumë më pëlqen seksi në drekë

Monika Lubonja është një prej personazheve që ishte pjesë e "Big Brother Vip".

Lubonja është maft aktive në rrjetet sociale, ndërsa së fundmi ka zhvilluar një “ask” në "Instagram".

Ajo u është përgjigjur pa hezitim disa pyetjeve ngacmuese, ku e pyesin për marrëdhëniet seksuale.

Aktorja ka treguar se i pëlqen më shumë seksi në drekë dhe marrëdhëniet seksuale të shëndetshme janë arsyeja pse e ka trupin në formë./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga