LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E shtrirë në jaht/ Luana Vjollca dhuron poza sensuale

15 Gusht 2022, 18:00, Lifestyle CNA
E shtrirë në jaht/ Luana Vjollca dhuron poza sensuale
Luana Vjollca

Sapo përfundoi projektet muzikore me tematika sociale, Luana Vjollca bëri të ditur se ka nisur pushimet.

Ditët e fundit ajo ndodhet në Itali, nga ku ka publikuar foto të shumta në rrjetet sociale.

Gjithashtu, moderatorja dhe këngëtarja shumë e dashur për publikun ka publikuar disa foto me poza tejet sensuale.

Luana shfaqet e shtrirë në një jaht, teksa është veshur me bikini të zeza, me pika të bardha.

Ashtu si gjithmonë, edhe këto foto të bukuroshes seksi kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj besnikë./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga