LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Monika Lubonja injoron keq Arjola Demirin

15 Gusht 2022, 15:35, Lifestyle CNA

Monika Lubonja injoron keq Arjola Demirin

Arjola Demiri dhe Monika Lubonja ishin ndër emrat më të komentuar brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Gjatë qëndrimit në shtëpi, dy aktoret krijuan një miqësi të mirë mirëpo, shumë shpejt gjërat ndryshuan dhe pas daljes nga shtëpia e famshme, raporti i tyre nuk ishte më i njëjti.

Megjithëse, ishte më se e qartë që gjërat mes tyre nuk ishin si më parë, u duk sikur Monika dhe Arjola i sheshuan mosmarrëveshjet e tyre. Por së fundmi, Monika ka lënë të kuptohet se nuk ka miqësi mes tyre. Një ndjekës e ka pyetur Monikën nëse flet me të, duke i lënë edhe një kompliment.

Por, aktorja e ka injoruar pyetjen e fansit, duke pohuar vetëm komplimentin e bërë./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga