LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Konfirmoi shtatzëninë/ Einxhel Shkira ka dy fjalë për Arbana Osmanin

16 Gusht 2022, 08:22, Lifestyle CNA
Konfirmoi shtatzëninë/ Einxhel Shkira ka dy fjalë për Arbana

Që pas përfundimit të “Big Brother VIP”, Einxhel Shkira dhe DJ Dagz janë pa diskutim një ndër çiftet më të komentuara.

Ditën e djeshme me anë të një postimi në "Instagram" Einxhel ka konfirmuar shtatzëninë duke shkruar fjalët më të ëmbla për bebushin e saj.

“Kur endrrat behen realitet dhe realiteti eshte me i bukur se cdo enderr ne jete…Kur e do aq shume jeten sa toka te duket si parajse dhe ti po qendron mbi re…Kur ti gjen ate shpirtin binjak dhe Zoti buzeqesh sepse e di qe eshte momenti tet bekoj me dhuraten me hyjnore…Kur thjeshte nje prekje dore kthehet ne nje prekje Jete…dhe ne mezi po presim tet prekim duart e tua te vogla…”, ka shkruar Einxhel.

Menjëherë pas lajmit të ëmbël ka reaguar dhe Arbana, e cila e ka uruar çiftin në "Instastory".

“Shumë e lumtur për ju”, ka shkruar Arbana krah videos të postuar nga Einxhel.

Po akoma dhe më i bukur është falënderimi që Einxhel i ka bërë moderatores.

“Faleminderit që ngule këmbë të thoja PO sepse do më ndryshonte jeta… dhe kishe të drejtë!!”, ka shkruar Einxhel./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga