LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Einxhel Shkira konfirmon shtatzëninë/ Dedikimi i ëmbël për beben

15 Gusht 2022, 22:54, Lifestyle CNA
Einxhel Shkira konfirmon shtatzëninë/ Dedikimi i ëmbël
Einxhel Shkira dhe Dagz

Prej disa javësh, moderatorja Einxhel Shkira po përflitet në mediat rozë, se është në pritje të ëmbël.

Por Einxhel ka konfuzuar ndjekësit me postimet e saj në rrjetet sociale, ku ka hedhur poshtë lajmet për shtatzëni.

Me një sërë reagimesh të njëpasnjëshme, ajo ironizonte mediat, ndërsa sot ka konfirmuar se në të vërtetë ajo dhe Dagz do të bëhen prindër.

Ajo ka publikuar një video në "Instagram", ku vihet re barku i rrumbullakosur dhe i ka dedikuar bebes disa fjalë të ëmbla.

“Kur ëndrrat bëhen realitet dhe realiteti është më i bukur se çdo ëndërr në jetë… Kur e do aq shumë jetën sa toka të duket si parajsë dhe t’i po qëndron mbi re… Kur t’i gjen atë shpirtin binjak dhe Zoti buzëqesh sepse e di që është momenti të t’bekoj me dhuratën më hyjnore…Kur thjeshtë një prekje dore kthehet në një prekje Jete… dhe ne mezi po presim të t’prekim duart e tua të vogla”, shkruan moderatorja./ B.A. - CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Einxhel Shkira (@einxhel_shkira)

Lajmet e fundit nga