LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Modelja ruse nuk përmbahet/ Ekspozon të pasmet bombastike

3 Prill 2024, 14:38, Lifestyle CNA
Modelja ruse nuk përmbahet/ Ekspozon të pasmet bombastike
Modelja ruse, Anastasiya Kvitko

Modelja e njohur ruse, Anastasiya Kvitko, vijon të tërheqë vëmendjen gjithmonë e më shumë në mediat rozë, por edhe në rrjete sociale.

Anastasiya u bë mjaft e famshme për shkak të krahasimit që i bëhet me seks-simbolin, Kim Kardashian, dhe formave të saj bombastike dhe tepër seksi.

Së fundi modelja ruse ka publikuar disa foto ku shfaqet bombastike me format e saj provokuese.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga