LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto - Shqiptarja më e njohur në Itali, mori famë pa bërë asgjë

17 Gusht 2022, 18:39, Lifestyle CNA
Foto - Shqiptarja më e njohur në Itali, mori famë pa
Rike Roçi

Rike Roçi është vajza që mori famë në Shqipëri për shkak të pjesëmarrjes në “Big Brother Albania”.

Fama e Rikes kaloi kufijtë nga paraqitja e saj në ndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës, në "Euro 2016".

Së bashku me shoqen e saj, ajo spikati në shkallët e stadiumeve franceze me veshjen që i ekspozonte gjoksin bombastik dhe madje u cilësua si një nga tifozet më seksi në botë.

Foto - Shqiptarja më e njohur në Itali, mori famë pa

Prej vitesh Rike Roçi jeton në Itali, ku bën punën e modeles dhe siç ka treguar edhe vetë, është përfshirë në botën e aktrimit.

Ajo vazhdon të jetë e njohur dhe me influencë jashtë kufijve shqiptare, edhe pse në fakt famën e mori nga format shpërthyese, pa arritur specifikisht ndonjë sukses në karrierë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga