LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Me bikini mes shkëmbinjve/ Fotot më të fundit të Trejsi Sejdinit do t’iu lënë pa mend

16 Gusht 2022, 22:54, Lifestyle CNA
Me bikini mes shkëmbinjve/ Fotot më të fundit të Trejsi
Trejsi Sejdini

Trejsi Sejdini është një nga modelet më të ndjekura dhe të komentuara në rrjetet sociale.

Së fundmi, modelja ka publikuar disa foto ku shfaqet shumë seksi. Sejdini ka pozuar me bikini, duke treguar format e saj perfekte.

Ajo ka mahnitur me foto mes shkëmbinjve, duke ngritur më tepër temperaturat në këto ditë vere.

Bukuroshja nga Elbasani ka ndezur imagjinatën e meshkujve, ndërsa ka marrë reagime të shumta nga ndjekësit/ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga