LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

William Levy, në ankand!/ 12 mijë euro për një puthje me yllin e telenovelave spanjolle

16 Gusht 2022, 16:52, Lifestyle CNA
William Levy, në ankand!/ 12 mijë euro për një puthje me
Aktori William Levy

William Levy, ylli i telenovelave spanjolle, është padyshim një ndër meshkujt më të pëlqyer nga vajzat.

Së fundmi, aktori i njohur u bë pjesë e një ankandi bamirësie, duke u bërë kështu edhe një nga protagonistët e “Starlite Gala”.

Në ankand u ofruan tri puthje, me aktorin kubanez Levy, të cilat kapën shifrat marramendëse të 6 mijë, 10 mijë dhe 12 mijë eurove.

Vajza që ofroi shifrën më të madhe për një puthje me yllin e telenovelave ishte Sandra García-Sanjuán Machado, bashkëthemeluesja e “Starlite Group”.

Paratë e mbledhura nga puthjet me aktorin shkuan për bamirësi në Fondacionin “Starlite”, organizatë kjo e cila do të ndihmojë familjet në nevojë./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga