LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zhveshja e moderatoreve/ Kritikat e ashpra të stilistes

16 Gusht 2022, 09:29, Lifestyle CNA

Zhveshja e moderatoreve/ Kritikat e ashpra të stilistes

Stilistja Stela Sallaku ka reaguar shumë ashpër në lidhje me veshjen e disa moderatoreve, të cilat i shohim  do ditë në ekran.

Sipas saj është shumë e rëndësishme të ruhet etika e veshjes dhe nuk duhet ngatërruar ekrani me pasarelat.

“Zonjat e ekranit ndonjëherë ngatërrojnë pasarelat e modës dhe dasmat me emisionet. Në botë respektohet kodi i etikës dhe audiencës. Moderatoret i kam parë të jenë më të zhveshura sesa do zbuloheshin në një event sheikësh. Një këmishë e bardhë e hekurosur mirë duke gjithmonë e shtrenjtë, një palë pantallona të zeza, xhaketa blu nuk duhet të mungojnë në dollapët tanë se shkojnë me çdo tonalitet lëkure dhe duket sikur ke dalë nga butiku, një triko e zezë dhe një rrip i mirë, që s’ka nevojë të ketë logot e markave”, tha stilistja./euronews

 

Lajmet e fundit nga