LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ishte kundër lidhjes me Dj Dagz/ Ilir Shaqiri reagon pas lajmit të shtatzënisë së Einxhelit

16 Gusht 2022, 09:07, Lifestyle CNA
Ishte kundër lidhjes me Dj Dagz/ Ilir Shaqiri reagon pas lajmit të

Dje Einxhel Shkira dhe Dj Dagz konfirmuan se do të bëhen prindër për herë të parë.

Një ndër personazhet që ka reaguar ishte edhe Ilir Shaqiri, i cili gjatë kohës që ishin në "Big Brother Vip", nuk kurseu thumbat duke thënë se marrëdhënia e tyre nuk ishte e vërtetë dhe se nuk do të zgjaste për shumë kohë.

Pas lajmit të pritjes së ëmbël, Iliri ka shkruar: “I tejkaluat parashikimet, bravo ju qoftë”./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga