LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fotot-Kim Kardashian, në palestër me bikini dhe çizme

16 Gusht 2022, 14:41, Lifestyle CNA

Fotot-Kim Kardashian, në palestër me bikini dhe çizme

Kim Kardashian ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto nga palestra.

Këtë herë ajo ka vendosur të ndajë disa foto nga ushtrimet e saj të fitnesit, me një veshje të veçantë.

Kim Kardashian shfaqet e veshur vetëm me bikini dhe çizme mbi gju. Ajo e ka mbishkrimin e postimit të saj: “Duke bërë ngritjen time të rëndë”.

Profili i yllit të njohur televiziv në "Instagram" ndiqet nga 329 milionë përdorues, të cilëve në fakt ajo kujdeset t’u japë thuajse çdo ditë materiale të reja nga përditshmëria dhe karriera e saj./CNA.al

 

 

 

Lajmet e fundit nga