LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Françeska Jaçe 'i vë flakën' rrjetit/ Tregon format bombastike me bikini

16 Gusht 2022, 22:32, Lifestyle CNA
Françeska Jaçe 'i vë flakën' rrjetit/ Tregon
Modelja Françeska Jaçe

Pas rikthimit në rrjetet sociale, modelja Françeska Jaçe ka qenë shumë aktive dhe ka publikuar vazhdimisht foto dhe video nga pushimet.

Së fundmi, modelja është shfaqur me disa poza mjaft seksi nga Monte Carlo.

Ylli i "Instagram"-it tregon format e saj bombastike, teksa pozon me bikini. Modelja ka tërbuar ndjekësit dhe ka marrë një numër të madh pëlqimesh dhe komentesh.

Për më tepër shihni fotot e mëposhtme./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga