LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U kritikua se nuk postoi foton e Donaldit/ Arbana Osmani i kthehet ndjekëses: Mos u përpiqni të bëni polemika

17 Gusht 2022, 08:47, Lifestyle CNA

U kritikua se nuk postoi foton e Donaldit/ Arbana Osmani i kthehet

Arbana Osmani ka reaguar ndaj kritikave që ka marrë nga ndjekësit lidhur me postimin e fundit që ka bërë në "Instagram".

Një ditë më parë moderatorja publikoi disa foto nga momentet më të bukura të “Big Brother VIP”, por ajo që ra në sy ishte mungesa e Donald Veshajt dhe Beatrix Ramosajt, të cilët ishin më të përfolurit e edicionit.

Një ndjekës e pyet se pse nuk është Donaldi duke shtuar me ironi: “Ndoshta në foto dalin vetëm ata që kanë raporte të mira me ty”.

“Fotot janë rastësore, ato që kisha në këtë celular që kam tani. Po ta vësh re mungojnë shumë konkurrentë, të cilët për kontributin dhe emocionet që kanë sjellë në program, i vlerësoj dhe do t’ju jem mirënjohëse gjithmonë. Mos u përpiqni të bëni polemikë aty ku nuk ka”, i përgjigjet Arbana./CNA.al

 

U kritikua se nuk postoi foton e Donaldit/ Arbana Osmani i kthehet

Lajmet e fundit nga