LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-Stresi thumbon ish-të dashurën: Ta shohë se çfarë ka humbur

17 Gusht 2022, 08:53, Lifestyle CNA
Video-Stresi thumbon ish-të dashurën: Ta shohë se

Reperi i njohur, Stresi, ka thumbuar hapur ish-partneren e tij, Keisin. Gjatë një interviste të shkurtër në prapaskenën e “Alpha Show”, ku Stresi performoi, ai u pyet nga gazetarët për "look"-un e tij.

“Kujt ia dedikon këtë 'look' sot?”, ishte pyetja që iu drejtua Stresit.

“Ish-it, ta shohë se çfarë ka humbur”, u përgjigj reperi, duke mos përmendur emra, megjithatë lidhja publike dhe e bujshme e Stresit është ajo me Keisin./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga