LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shpërthim në një biznes në Durrës

3 Prill 2024, 09:16, Kronika CNA
Shpërthim në një biznes në Durrës
Foto ilustruese

Një shpërthim është regjistruar në një biznes në Rrashbull të Durrësit mëngjesin e kësaj të mërkure.

Një sasi lënde plasëse, e dyshuar tritol, është hedhur në fasadën e një mobilerie.

Fatmirësisht nuk raportohet për të plagosur, por vetëm për dëme materiale.

Nga informacionet paraprake, ende nuk bëhen me dije shkaqet dhe rrethanat e plota të shpërthimit, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e saj./ CNA

Lajmet e fundit nga