LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Aksident në aksin Krumë-Kukës, bllokohet rruga

2 Prill 2024, 10:40, Kronika CNA
VIDEO/ Aksident në aksin Krumë-Kukës, bllokohet rruga
Foto nga vendi i ngjarjes

Mëngjesin e së martës ka ndodhur një aksident automobilistik në rrugën Krumë-Kukës, ku një makinë "Benz" është përplasur me një tjetër automjet. 

Për shkak të aksidentit është bllokuar edhe rruga. Dhjetëra automjete ndodhen në radhë.

Dyshohet se ka të plagosur, të cilët janë nisur drejt spitalit të Kukësit. 

Policia dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes./CNA 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

Lajmet e fundit nga