LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Pse na shikoni”/ Detaje nga vrasja në Shkozë, si nisi sherri

1 Prill 2024, 07:30, Kronika CNA

“Pse na shikoni”/ Detaje nga vrasja në Shkozë, si nisi

Detajet e para kanë dalë nga vrasja me thikë në Shkozë, pas një konflikti mes të rinjve.

Nga dëshmia e shokut të viktimës, raportohet se sherri ka ndodhur për arsye krejtësisht banale.

Autorët kanë ndjekur me makinë viktimën A. D. dhe shokun e tij, të cilëve u kanë kërkuar të ndalonin.

Ata fillimisht nuk janë bindur, ndërsa më pas kanë ndaluar dhe agresorët i kanë kërkuar llogari, duke i thënë “pse na shikoni”.

Konflikti ka përshkallëzuar dhe njëri prej të rinjve në mjetin “Tiguan” qëlloi me thikë në gjoks 18-vjeçarin A. D.

Pas kësaj ngjarjeje, autorët u larguan me shpejtësi nga vendngjarja, ndërsa dyshohet se kanë ikur në drejtim të Unazës Lindore./ CNA

“Pse na shikoni”/ Detaje nga vrasja në Shkozë, si nisi

“Pse na shikoni”/ Detaje nga vrasja në Shkozë, si nisi

“Pse na shikoni”/ Detaje nga vrasja në Shkozë, si nisi

Lajmet e fundit nga