LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zjarri në një pallat te Zogu i Zi

28 Mars 2024, 15:59, Kronika CNA

Zjarri në një pallat te Zogu i Zi

Një apartament është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të enjteje te sheshi "Zogu i Zi".

Fatmirësisht mësohet se nuk ka persona të lënduar, por ka dëme materiale.

Nga informacionet paraprake, ende nuk bëhen me dije shkaqet e rënies së këtij zjarri.

Në vendngjarje janë shërbimet e Policisë dhe zjarrfikëset, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit. 

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./ CNA

Zjarri në një pallat te Zogu i Zi

Zjarri në një pallat te Zogu i Zi

Zjarri në një pallat te Zogu i Zi

Zjarri në një pallat te Zogu i Zi

Lajmet e fundit nga