LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kallëzimi në polici: Më ka humbur vëllai

27 Mars 2024, 10:24, Kronika CNA
Kallëzimi në polici: Më ka humbur vëllai
Foto ilustruese

Në komisariatin e Policisë së Elbasanit ka mbërritur një kallëzim për një person që ka humbur kontaktet me familjen prej një jave.

Bëhet fjalë për shtetasin me inicialet Xh.S., 63 vjeç.

Denoncimin e ka bërë motra e shtetasit, e cila ka treguar se prej një jave nuk ka mundur të kontaktojë me vëllanë dhe nuk e ka gjetur në banesën ku ai jetonte i vetëm.

“Më datë 26.03.2024, në Komisariatin e Policisë Elbasan, ka kallëzuar një shtetase 52 vjeçe, banuese në Elbasan, se rreth 1 javë më parë, ka humbur kontaktet me vëllanë e saj, shtetasin Xh. S., 63 vjeç, banues në Elbasan, të cilin nuk e ka gjetur në banesën ku ai jetonte vetëm. Vijon puna për gjetjen e 63-vjeçarit”, njofton policia./ CNA

Lajmet e fundit nga