LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sherr mes adoleshentëve në Berat/ Godasin me sende të forta 17-vjeçarin që punonte në piceri

26 Mars 2024, 09:07, Kronika CNA

Sherr mes adoleshentëve në Berat/ Godasin me sende të forta

Një sherr mes adoleshentësh ka ndodhur në lagjen "22 Tetori" në Berat, pranë një picerie.

Mësohet se shtetasit R. Q., 16 vjeç, G. Q., 16 vjeç, (vëllezër) dhe I.B., 16 vjeç, janë konfliktuar fizikisht dhe kanë goditur me sende të forta shtetasin B. D., 17 vjeç, i cili punonte në këtë piceri.

Të tre adoleshentët janë shoqëruar në polici për veprime të mëtejshme.

“Gjatë natës, në lagjen "22 Tetori", Berat, pranë një picerie, dyshohet se për motive të dobëta, shtetasit R. Q., 16 vjeç G. Q., 16 vjeç, (vëllezër) dhe I.B., 16 vjeç, janë konfliktuar fizikisht dhe kanë goditur me sende të forta shtetasin B. D., 17 vjeç, i cili punonte në këtë piceri.

Shërbimet e Policisë kanë shoqëruar menjëherë në ambientet e komisariatit, shtetasit R. Q,. G. Q dhe I.B., me të cilët po kryhen veprimet e mëtejshme procedurale, në praninë e psikologut dhe prindërve të tyre.

Ndërkaq, grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të rastit”, njofton policia./ CNA

Lajmet e fundit nga