LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Policia dhe FNSH-ja, zbarkojnë në Vlorë/ Kontrolle të befasishme 

27 Mars 2024, 19:34, Kronika CNA
Policia dhe FNSH-ja, zbarkojnë në Vlorë/ Kontrolle të
Foto ilustruese

Policia dhe FNSH kanë kryer kontrolle të befasishme disa zona të qytetit të Vlorës.

Blutë kanë targetuar personat që mbajnë armë pa leje, automjetet me xhama të zinj dhe personat në kërkim.

Ende nuk ka një njoftim zyrtar mbi aksionin, ndërsa raportohet se ka persona të shoqëruar.

Megjithatë, pritet që policia të japë më shumë detaje mbi aksionin./ CNA

Lajmet e fundit nga