LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Makina del nga rruga dhe përfshihet nga flakët/ Plagoset e mitura

11 Shkurt 2024, 18:42, Kronika CNA

Makina del nga rruga dhe përfshihet nga flakët/ Plagoset e mitura

Policia ka informuar zyrtarisht në lidhje me aksidentin e ndodhur pasditen e sotme në aksin Belsh-Kuçovë.

Automjeti me drejtues shtetasin E.M ka dalë nga rruga dhe është përfshirë nga flakët.

Si pasojë është dëmtuar një vajzë e mitur, 8 vjeç e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve dhe është jashtë rrezikut për jetën.

“Rreth orës 16:45, në aksin rrugor "Belsh-Kuçovë", automjeti me drejtues shtetasin E. M., ka dalë nga rruga dhe për këtë shkak automjeti është përfshirë nga flakët.

Si pasojë është dëmtuar lehtë dhe po merr asistencë mjekësore, në spital, vajza e shtetasit E. M., 8 vjeçe (pasagjere), e cila është jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për përcaktimin e rrethanave të këtij rasti”, njofton policia./ CNA

Lajmet e fundit nga