LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Pogradec/ Vetëvritet me kallash 65-vjeçari

10 Shkurt 2024, 18:13, Kronika CNA
E rëndë në Pogradec/ Vetëvritet me kallash 65-vjeçari
Foto nga vendngjarja

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Vërdovë të Pogradecit.

Mësohet se një person është vetëvrarë me kallash.

Nga informacionet paraprake, raportohet se viktima është identifikuar si 65-vjeçari me iniciale N. A.

Deri më tani janë të paqarta shkaqet dhe rrethanat e kësaj ngjarje.

Ndëkohë, bëhet e ditur se policia ndodhet në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e vetëvrsjes.

Pritet që blutë të hedhin më shumjë dritë mbi ngjarjen që ka tronditur banorët e zonës./ CNA

Lajmet e fundit nga