LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksident në Memaliaj/ Humb jetën pasagjerja, plagosen shoferët

11 Shkurt 2024, 13:10, Kronika CNA

Aksident në Memaliaj/ Humb jetën pasagjerja, plagosen shoferët

Një aksident është regjistruar rreth orës 11:45, në aksin rrugor Memaliaj-Krahës.

Mësohet se janë përplasur me njëra-tjetrën makina me drejtues shtetasin A. M. me mjetin me drejtues shtetasin L. M.

Si pasojë janë dëmtuar 2 drejtuesit e automjeteve dhe 1 pasagjere ende e paidentifikuar. Fatkeqësisht, pasagjerja ka humbur jetën, ndërsa 2 drejtuesit e automjeteve janë në kujdesin e mjekëve.

Policia po punon për identifikimin e shtetases që ka humbur jetën dhe për sqarimin e shkaqeve dhe rrethanave të aksidentit./ CNA

Lajmet e fundit nga