LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video - Vetëvrasja në Pogradec/ Dalin pamje nga vendngjarja

10 Shkurt 2024, 18:28, Kronika CNA

Video - Vetëvrasja në Pogradec/ Dalin pamje nga vendngjarja

Një person është vetëvrarë në fshatin Vërdovë të Pogradecit.

Siç raportoi edhe më parë CNA, viktima është identikuar si 65-vjeçari me iniciale N. A., i cili ka qëlluar veten në kokë me kallash.

CNA ka siguruar pamje nga vendngjarja, ku shihet prezenca e ambulancës dhe e policisë.

Blutë nuk kanë dalë ende me një njoftim zyrtar për këtë ngjarje të rëndë, ndërsa pritet të hedhë detaje mbi rrethanat dhe shkaqet e vetëvrasjes./ CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CNA.al (@cna.lajme)

Lajmet e fundit nga