LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në Sarandë/ Plagosen 2 persona

10 Shkurt 2024, 21:27, Kronika CNA

Aksident në Sarandë/ Plagosen 2 persona

Dy makina janë përplasur mbrëmjen e sotme në afërsi të fshatit Metoq, në hyrje të qytetit të Sarandës.

Si pasojë e përplasjes së dy automjeteve, janë plagosur dy persona, të cilët janë transportuar në urgjencën e spitalit të Sarandës.

Nga informacionet paraprake, ende nuk bëhen me dije shkaqet dhe rrethanat e këtij aksidenti.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të përplasjes së mjeteve./ CNA

Lajmet e fundit nga