LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

27-vjeçarja bie nga kati i pestë i pallatit/ Humb jetën

11 Shkurt 2024, 11:32, Kronika CNA

27-vjeçarja bie nga kati i pestë i pallatit/ Humb jetën

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Kamëz.

Rreth orës 23.00, në rrugën "Teuta", ka rënë nga lartësia e një pallati 5-katësh një 27-vjeçare.

Si pasojë e dëmtimeve të marra, e reja me iniciale S. A. ka ndërruar jetë në spital.

27-vjeçarja ishte banuese me qira në banesën nga ku ra.

Ndërkohë, janë kryer veprimet e para procedurale dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./ CNA

Lajmet e fundit nga