LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Detaje nga vetëvrasja e 27-vjeçares/ Ishte e martuar, 39-vjeçari i bënte presion me foton intime

12 Shkurt 2024, 09:36, Kronika CNA

Detaje nga vetëvrasja e 27-vjeçares/ Ishte e martuar,

Të tjera detaje janë zbardhur nga vetëvrasja e 27-vjeçares në Kamëz.

Policia ka arrestuar shtetasin Altin Çoku pasi ky i fundit i ka shpërndarë në rrjetet sociale një foto intime, duke shtyrë të renë t’i japë fund jetës duke u hedhur nga tarraca e katit të katërt të banesës ku jetonte.

Raportohet se e reja ishte e martuar në Kosovë dhe ishte shpërngulur në Kamëz për të jetuar.

Sipas mediave, Altin Çoku e kishte takuar vetëm një herë 27-vjeçaren dhe më pas i bënte presion duke  i thënë që do ta shpërndante foton në rrjetet sociale.

Shërbimet e komisariatit nr.5 pas dëshmive të familjarëve të vajzës dhe këqyrjes së telefonit të saj kanë zbardhur ngjarjen.

Nuk ishte rasti i parë që Çoku u bënte presione të tilla vajzave. Policia po verifikon një tjetër rast në Laç, ku dyshohet se 39-vjeçari ka shantazhuar edhe një vajzë tjetër./CNA

Lajmet e fundit nga