LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

MINUTE PAS MINUTE

Kryesore

10:06 Kosova & Bota

Liderët e G7-ës dënojnë sulmin

Kryeministri i Mbretërisë së Bashkuar, Rishi Sunak, ka dënuar sulmin ndaj Izraelit. Ai tha se sulmet rrezikojnë të ndezin tensionet dhe të destabilizojnë ...

09:37 Aktualitet

Shqipëria dënon ashpër sulmet e Iranit

Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Igli Hasani, ka dënuar ashpër sulmet e Iranit ndaj Izraelit. “Ky përshkallëzim”, thotë Hasani, “është një kërcënim i rëndë p...

09:30 Kosova & Bota

Pas sulmit, Izraeli rihap aeroportin

Pas sulmit me breshëri raketash dhe dronësh, Izraeli ka rihapur sërish aeroportin. Fluturimet nga Tel Avivi ka të ngjarë të ndryshojnë dhe udhëtarët duhet të...

CNA LIVESTREAM

Lajmet e fundit nga

10:50 Kronika

Shpëtohen dy turistët çekë

Mbrëmjen e djeshme është marrë njoftim se 2 turistë nga Çekia kishin humbur rrugën gjatë eksplorimit në Malin e Dajtit, dhe si pasojë kishin mbetur të izoluar...

mendimijuaj

Poll

më të lexuarat

moti në kryeqytet

Videofeed

11:11 - 14 Prill 2024

Ekstradohen 3 shtetas të dënuar për veprimtari kriminale në fushën e narkotikëve dhe për mashtrim

Të tjera nga kanali ynë

Ekstradohen 3 shtetas të dënuar për veprimtari kriminale në fushën e narkotikëve dhe për mashtrim

NË PRANGA DY SHTETAS, U KAPËN ME DOZA KOKAINE TË GATSHME

EGNATIA DHE PARTIZANI, PREMTOJNË SPEKTAKËL/ Shehi largon presionin: Nuk është ndeshje vendimtare

SHPËTOHEN DY TURISTË ÇEKË NË MALIN E DAJTIT

Ditë e nxehtë/ Parashikimi i motit për sot