LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Alarmi për bombë, i rremë/ Çfarë kishte brenda valixhes që u gjet në Laprakë

9 Dhjetor 2022, 16:01, Kronika CNA

Alarmi për bombë, i rremë/ Çfarë kishte brenda

Një alarm për bombë është ngritur mesditën e sotme në zonën e Laprakës, ku është gjetur pranë Drejtorisë së Kufirit dhe Emigracionit një valixhe e dyshimtë.

Por ky alarm ka rezultuar i rremë, pasi në çantë janë gjetur rroba.

Dyshimet u ngritën pasi valixhja u la për një kohë të gjatë në anë të rrugës dhe asnjë person nuk u paraqit për ta marrë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga