LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident/ Makina del nga rruga në Qafë-Muzinë

9 Dhjetor 2022, 12:09, Kronika CNA
Aksident/ Makina del nga rruga në Qafë-Muzinë
Foto ilustruese

Një aksident raportohet se ka ndodhur në Qafë-Muzinë, ku një makinë ka dalë nga rruga.

Nuk dihen rrethanat dhe si është gjendja shëndetësore e personave që kanë qenë në automjet.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga