LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kapet me snajper dhe me shotgan në pikën kufitare/ Arrestohet një person në Portin e Durrësit

8 Dhjetor 2022, 17:41, Kronika CNA
Kapet me snajper dhe me shotgan në pikën kufitare/ Arrestohet një
Porti i Durrësit

Në Portin e Durrësi është arrestuan një person, i cili u kap me një arsenal armësh.

Mediat raportojnë se personi që posedonte armët, ishte duke hyrë në territorin shqiptar, përmes pikës kufitare të portit të Durrësit,

Gjatë kontrollit të suhtruar në mjetin e tij, policia ka gjetur dhe sekuestruar nje snajper, një shotgun dhe një pistoletë.

 

 

Lajmet e fundit nga